Správa CHKO Broumovsko >> SPRÁVA INFORMUJE >> Aktuality >> Komplikace příjezdu na Správu CHKO Broumovsko z důvodu uzavírky ulice Na Babí

Komplikace příjezdu na Správu CHKO Broumovsko z důvodu uzavírky ulice Na Babí

Komplikace příjezdu na Správu CHKO Broumovsko z důvodu uzavírky ulice Na Babí

12.4.2017

Z důvodu opravy ulice Na Babí v Polici nad Metují není možný obvyklý příjezd ke Správě CHKO Broumovsko. Dlouhá oficiální objížďka je vedena přes Hlavňov a Suchý Důl. Jak se k nám dostanete rychleji? Čtěte dále.

Uzavřena je ulice Na Babí vedoucí od kruhového objezdu u Penny Marketu směrem na Suchý Důl až k parkovištu u křižovatky na Bělý. Nejrychlejší je využít jiná parkovací místa ve městě a dojít k nám pěšky. Cesta z náměstí přes Tomkovu ulici, kde lze také zaparkovat, trvá asi 5 min. Jako dříve k nám přijedete ve směru od Machova přes Bělý a zaparkujete s opatrností na našem štěrkovém parkovišti za zahradou, od kterého k nám přijdete brankou přes zahradu. Když přijedete od Suchého Dolu po oficiální trase objížďky, zaparkujete na vhodných místech v ulici Ledhujská těsně nad uzavírkou.  Nouzový příjezd z města je komplikovaný, vede od Bezděkových sadů ulicí U Damiánky, Radimovská (pozor úzká ulice, obousměrný provoz) a dále okolo hasičů a Sběrného dvora okolo topolového stromořadí a pak vlevo úzkou spojnicí na Bělskou ulici až na naše parkoviště za zahradou.  Situace na stavbě i dopravní značení se průběžně mění, sledujte proto aktuální dopravní značení nebo se informujte u našich zaměstnanců.

 

Správa CHKO Broumovsko

Vyhledávání

Regionální pracoviště

Regionální pracoviště
Resort životního prostředí další instituce resortu ŽP
Skrýt